11 دلیل برای اینکه چرا به یک تخت بزرگتر نیاز دارید؟

مزایای تخت‌های بزرگتر

آیا می‌دانستید که بی‌قراری شریک زندگی، خروپف، و غلط زدن یکی از شایع‌ترین علل کم‌خوابی است که یک چهارم جمعیت این کشور تحت تأثیر قرار می‌گیرند. در حالی که خوب است وقتی بعد از یک روز طولانی دور می‌شوید با طرف مقابلتان راحت باشید، داشتن یک تخت کوچک می‌تواند بر کیفیت خواب شما تأثیر بگذارد.

 

در این مقاله، دلایلی را توضیح داده‌ایم که چرا باید چیدمان اتاق خواب فعلی خود را ارتقا دهید و روی تختخواب بزرگ‌تر سرمایه‌گذاری کنید و همچنین محبوب‌ترین گزینه‌های تخت بزرگ و راحت موجود را در نظر بگیرید.

 

چرا باید روی یک تخت بزرگتر سرمایه گذاری کنید؟

 

 

1. خواب با کیفیت بهتر

یک رختخواب خوب به شما کمک می کند تا به خوابی باکیفیت برسید، که هم فواید سلامت روحی و هم جسمی دارد. صرف نظر از اینکه تنها می‌خوابید یا با شریک زندگی، یک تخت بزرگ‌تر فضای بیشتری را در اختیار شما قرار می‌دهد تا راحت تر بخوابید و همیشه استراحت شبانه بی‌وقفه را آسان‌تر می‌کند تا هر روز صبح کاملاً سرحال باشید.

 

2. بهبود سلامت

داشتن یک خواب خوب شبانه به طور منظم فواید زیادی برای سلامتی دارد، هم روحی و هم جسمی. مزایای سلامت روانی که احتمالاً در زندگی روزمره از آنها قدردانی می کنید شامل تمرکز بیشتر هنگام انجام وظایف، کاهش سطح استرس در محل کار و بهبود سلامت عاطفی است، در حالی که مزایای سلامت جسمی خواب خوب شبانه شامل داشتن قلب سالم تر است. ، سیستم ایمنی قوی تر، و توانایی بهتر و حفظ وزن متعادل.

 

3. افزایش راحتی

مطالعات نشان داده‌اند که زوج‌ها راحت‌تر در یک تخت بزرگ می‌خوابند و بسیاری از آنها تخت دو نفره معمولی خود را برای یک تخت کینگ یا سوپر کینگ می‌دهند!

در مقابل، عرض یک سوپر کینگ 6 اینچ است، در حالی که تخت سایز امپراتور 6.6 اینچ عرض دارد، به این معنی که می توانید در هر موقعیتی که دوست دارید راحت بخوابید. با این حال، این منحصر به زوج‌ها نیست و حتی اگر تنها از آن استفاده می کنید، راحتی بیشتری در یک تخت بزرگ‌تر خواهید داشت.

 

4. در طول شب زیاد بی قراری می کنیم

آمارها نشان می دهد که افراد به طور متوسط حداقل 60 تا 70 بار در هر شب  پرتاب می شوند و می چرخند، که می تواند برای هر فرد دیگری در همان تخت آزار دهنده باشد. با این حال، انتخاب یک تخت بزرگتر می تواند هر مشکلی را از بین ببرد، به طوری که هر یک از شما فضای لازم را برای حرکت به اندازه فراهم می کند.

 

5. عالی برای خانواده ها

تخت‌های بزرگ‌تر برای خانواده‌های جوانی که بچه دارند ، عالی است. آخرین چیزی که می خواهید این است که وقتی بچه های کوچک با هیجان بین شما می پرند راخت بخوابید.

انتخاب تخت سوپر کینگ یا امپراطور به شما فضایاضافی می دهد. اگر با حیوانات خانگی خود مهربان هستید و نمی توانید آنها را برای نوازش دعوت نکنید – یا حتی اجازه دهید آنها در روتختی با شما بخوابند، این نیز صدق می کند.

11 دلیل برای اینکه چرا به یک تخت بزرگتر نیاز دارید؟

6. یک سوم عمر خود را در رختخواب می گذرانیم

ما تقریباً یک سوم از زندگی خود را در رختخواب می گذرانیم (اگر بتوانید هشت ساعت خواب توصیه شده در شب را داشته باشید)، به این معنی که تقریباً 17 هفته از سال را روی تخت خود قرار می دهیم. این بدان معناست که تا 50 سالگی، حدود 17 سال از زندگی خود را در رختخواب سپری کرده اید!

بنابراین، با توجه به اینکه زمان زیادی را در رختخواب می گذرانیم، واقعاً ارزش این را دارد که مطمئن شویم راحت ترین حالت ممکن را دارید، که ممکن است به معنای داشتن یک تخت بزرگتر باشد تا بتوانید راحت بخوابید

7.تخت فعلی شما روزهای بهتری را به خود دیده است

لحظه ای به بررسی تخت فعلی خود و ارزیابی وضعیت آن اختصاص دهید. بسیاری از ما سال‌ها بیشتر از آنچه باید از عمر مفید تخت استفاده می کنیم.

در حالی که هیچ علم دقیقی در مورد اینکه چه مدت طول می کشد تا تخت شما شروع به خراب شدن کند وجود ندارد، به طور کلی توافق شده است که تشک خود را هر 6 تا 8 سال یکبار ارتقا دهید. و هنگامی که این کار را انجام دادید، از فرصت استفاده کنید و یک قاب تخت بزرگتر را نیز برای راحتی، عملی و تجمل بیشتر انتخاب کنید.

11 دلیل برای اینکه چرا به یک تخت بزرگتر نیاز دارید؟

8.ارزش پول

باور کنید یا نه، خرید تشک بزرگتر خیلی گرانتر نیست، اما ارزشی که از فضای اضافی، راحتی بیشتر و بهبود کیفیت خواب دریافت می کیند خیلی بیشتر است و اگر هنوز در مورد خرج کردن کمی بیشتر روی تختخواب بزرگتر دو دل هستید، هزینه را با در نظر گرفتن تقسیم آن در چند سالی که از آن لذت خواهید برد توجیه کنید.

 

9.تخت های بزرگتر با شما رشد می کنند

یکی از بزرگترین معایب داشتن یک تخت یک نفره (یا حتی یک تخت دو نفره) این است که اگر به طور ناگهانی تغییرات قابل توجهی در سبک زندگی خود ایجاد کنید، مانند شروع یک رابطه، باردار شدن، یا به سادگی در یک تخت مشترک با یک نفر، ممکن است ناگهان بسیار کوچک به نظر برسد. مزیت داشتن تخت کینگ، سوپر کینگ یا امپراطور این است که کاملاً اثبات آینده است و آماده سازگاری با نیازهای رو به رشد شما است.

 

10. به اتاق خواب خود تمرکز دکور بدهید

درست کردن اتاق خواب شما ضروری است. این فضای خصوصی شماست، و احتمالاً در جایی بیش از یک سوم از روز خود را سپری خواهید کرد – اگر نه بیشتر. بنابراین اطمینان از مطابقت با سبک شما و بازتاب شخصیت شما مهم است.

یک راه ساده برای بیان یک بیانیه جسورانه در اتاق خواب، سرمایه گذاری روی یک تخت بزرگ برای خواب است. همراه با لحاف‌ها و بالش‌های زیبا و ابریشمی، تخت کینگ، سوپر گینگیا امپراطور شما بدون زحمت توجه را به عنوان یک نقطه کانونی شگفت‌انگیز جلب می‌کند.

11 دلیل برای اینکه چرا به یک تخت بزرگتر نیاز دارید؟

11.تخت های بزرگ احساس مجللی می کنند

هیچ دو راه در مورد آن وجود ندارد، یک تخت بزرگ از تجملات بیرون می زند. داشتن آزادی برای پخش شدن به همان اندازه که دوست دارید، بدون اینکه فکر کنید آیا در نهایت به شریک زندگی خود دست خواهید یافت یا خیر، یک تجربه لوکس است. و اگر تخت بزرگتری انتخاب کنید می توانید شب به شب از آن لذت ببرید. این نه تنها باعث افزایش راحتی در شب می شود، بلکه تأثیر مثبتی بر سلامت کلی روحی و جسمی شما خواهد داشت.

 

چیداری
ارسال دیدگاه