معرفی الیاف میکروژل در تولید بالش

بالش میکروژل یا شبه پر چیست؟

الیاف میکروژل که به الیاف شبه پر نیز شناخته می‌شوند، الیاف مصنوعی هستند که در راحتی و نرمی با بالش‌های لوکس پر برابری می‌کنند و حتی مزیت هایی هم در مقایسه با این مدل بالش دارند .

خواص ضد حساسیت و آنتی باکتریال میکروژل

بر خلاف بالش‌های پر که حساسیت زا هستند و برای افرادی که دچار آلرژی پوستی و تنفسی هستند، مناسب نمیباشد. الیاف ضد حساسیت و آنتی باکتریال میکروژل مشکلی از این بابت به وجود نمی‌آورند . این ویژگی به علت جنس خاص الیاف میکروژل میباشد که مانع ورود و جذب گرد و خاک و باکتری های ایجاد کننده آلرژی به داخل بالش میشود .

نگران تمیز کردن بالش های میکروژل نباشید .

شست و شوی آسان و راحت این نوع الیاف و بالش های تهیه شده از آنها باعث محبوبیت بیش از حد این نوع بالش ها شده است . در صورت ایجاد لکه بر روی این نوع بالش، به راحتی میتوان آن را تمیز کرده و علاوه بر این در صورت نیاز به شستشوی کامل بالش، به راحتی در ماشین لباسشوئی و با آب سرد قابل شستشو است. همچنین این امکان وجود دارد که الیاف موجود در داخل بالش را خارج کرده به صورت جداگانه این الیاف و همچنین رویه را  شست و شو دهید و سپس الیاف را مجددا به داخل رویه بازگردانید .

ابعاد و وزن بالش های مکروژل به حالت استاندارد تهیه میشود . و وزن در حدود 1 و نیم کیلوگرم دارند .

بالش های میکروژل به علت کیفیت و آسایش زمان استفاده ، قابلیت های استفاده بیشتری ایجاد میکنند. همچنین به عنوان بالش های راحتی در بیشتر هتل های لوکس مورد استفاده قرارمیگیرند .

در واقع بالش میکروژل، بالشی است که با وجود اینکه از پر ساخته نشده و درون آن الیاف است در همه طبقه بندی‌ها جزو بهترین بالش ها قرار می‌گیرد و می‌تواند همه نیازهای کاربر را تامین نماید و مرغوب‌ترين و راحت‌ترين نوع بالشی است که میتواند آرامش زمان خواب را به کاربر القا کند . این نوع بالش از نوع الياف ميكروژل بوده كه به علت نرمي وقابل انعطاف بودن خواب بسيار راحت تری را براى مصرف كننده ايجاد می‌كند و باعث ایجاد یه خواب باکیفیت و بانشاط برای استفاده کنندگان میشود .الیاف درون این بالش شبیه ابریشم میباشد که این الیاف ضدحساسیت هستندو برای اشخاصی که از آلرژی رنج میبرند مناسب خواهد بود و در مقایسه با بالش های پر که بسیار زبانزد هستند ، از یک ویژگی مناسب یعنی عدم اجاد حساسیت برا استفاده کننده برخوردار هستند .

   بالش هتلی نوار دار 2 - معرفی الیاف میکروژل در تولید بالش

جنس الیاف میکروژل به گونه ای است که از تجمع گرد و خاک و موارد آلرژی زا جلوگیری میکند و به شکلی هستند که در تماس بادست به علت ظرافتی که دارند حالت ژله ای و نرم بودن را القا میکنند و نام میکروژل برای این الیاف نیز به علت خاصیت ژله ای بودن آنها انتخاب گردیده است .رویه این نوع بالش ها از جنس نخی میباشد که برای استفاده طولانی مدت بسیار مناسب میباشد و با وجود شیارها و منافذی در اطراف بالش باعث گردش هوا در داخل آن میشود . این ویژگی همچنین باعث جلوگیری از بوی های نامطبوع در استفاده های طولانی مدت میگردد .

 بالش های میکروژل دارای ویژگی هایی هستند که آنها را از سایر بالش ها مجزا میکند :

1_ضد حاسیست بودن و ضد آلرژی بودن
2_قابل شستشو بودن این نوع بالش‌ها
3_رویه نخی آن‌ها
4_نرم و راحت بودن آن‌ها 
5_در سایز و ارتفاع استاندارد
6_ ضد قارچ و کپک
7_عدم جذب آلودگی‌های محیط
8_این الیاف کاملا بهداشتی هستند

معمولا از الیاف میکروژل برای تولید بالشهای هتلی، بالش های نوزاد و بالش های ضد حساسیت و کاملا بهداشتی استفاده می کنند. بالش های تولید شده با الیاف میکروژل به بالش های میکروژل معروف هستند که با ویژگی های بسیار متناسبی که دارند از موارد استفاده بالایی برخوردار هستند .

چیداری

اعضا وب سایت برای ارسال کامنت ابتدا نام نمایشی خود را از پروفایل کاربری از حالت شماره موبایل تغییر دهید - کلیک کنید

ارسال دیدگاه